Svatební a společenské líčení

Denní líčení
klasické líčení pro každodenní nošení
600,- Kč
Večerní líčení
večerní a plesové líčení je vhodné na večerní akce, kdy chcete vypadat úchvatně, nejlépe doplněno i úpravou vlasů. Na požádání za Vámi navíc make-up artist dojede po celé Praze.
800,- Kč
Líčení pro fotografy
klasické i extravagantní vizáže, podle situace a přání fotografa. Mezi typy líčení, které běžně líčíme, patří vizáže typu beauty a glamour.
800,- Kč
Svatební líčení
svatební líčení, které ve Váš svatební den podtrhne Vaši přirozenou krásu. Vizážitska Vám dopředu poradí i s péčí o pleť a na požádání provede i zkoušku líčení, abyste na Váš den vypadala úžasně!
1800,- Kč (zkouška 900,- Kč)
Poradenství ohledně výběru kosmetiky a líčení
každá žena chce vypadat co nejlépe každý den a ne pouze tehdy, když se nechá nalíčit vizážistkou, a proto Vám nabízíme poradenství, kde Vám vizážistka ukáže, jak se starat každý den o pleť, poradí Vám s výběrem make-upu a pudru a navrhne Vám vhodné líčení na běžné nošení či večerní akce.
400,- Kč / 1 hod

Absolvovaly jsme několik kurzů líčení v MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Používáme profesionální značky jak pečující, tak dekorativní kosmetiky (CLARINS, DIOR, CHANNEL, M.A.C, NU SKIN, M.U.D., Lancome, Inglot, Yves Rocher a další).

Share it: